Byrå Selva

563208

BYRÅ, Selva, 1900-talets andra hälft, mahogny med intarsiadekor, fyra lådor, ca höjd 84 cm, 68x38 cm

Smärre slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå Selva

Budhistorik

2018-08-30 kl 16:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.