Ampel

563196

AMPEL, 1800/1900-tal, empirestil, 6 ljusarmar, två lampor, brons, delvis mörkpatinerad, höjd ca 70, diameter 44 cm

Visst slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ampel

Budhistorik (5 bud)
4193728
600
4195478
550
4193728
500
4188435
450
4188435

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.