Bruno Mathsson & Piet Hein matbord

563194

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, matbord, etikettmärkt "Fritz Hansen Made in Denmark 1991," skiva av vit laminat med stålkant, förkromade spännben, höjd ca 70, 120x80 cm

Bruksslitage, repor på stålkant

Möbler, Matbord, Design

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
4196779
3 200
4190616
4196778
2 800
4190616
2 600
4196777
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.