Väggpendyl

563189

VÄGGPENDYL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 68, nyckel och pendel medföljer

Bruksslitage, delar av dekoren lös

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i kundtjänst

Klockor/Ur, Väggklockor

Hylla 2

Väggpendyl

Budhistorik (20 bud)
4196732
1 300
4196596
4196325
4196288
4196324

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.