Bordsduk 1800-tal

563188

BORDSDUK, 1800-talets andra hälft, bomullsdamast, medaljongmönster med palmett, kantad och avdelad på mitten med metallspets, 126x375 cm

Enstaka fläckar

Diverse, Mattor/Textilier

Visas på begäran

Bordsduk 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4193737
450
4193354
4193354

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.