Skrivbord Nordiska Kompaniet

563187

NORDISKA KOMPANIET, skrivbord, 1940-tal, bonad bok, lådor med vågig front, trämönstrad bordsskiva av laminat, handtag av metall, brickmärkt Nordiska Kompaniet, höjd ca 75, längd ca 99, djup ca 55

Kraftigt slitage, senare bordsskiva, ett handtag saknas, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Skrivbord Nordiska Kompaniet

Budhistorik (4 bud)

4199456
450
4198461
4198461
4197485

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.