Marcus Collin

563168

MARCUS COLLIN (1882-1966), Sovande folk på gatan i Tanger, signerad och daterad -23, pastell 45x59 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Marcus Collin

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4196487
100
4196486
80
4196484
75
4196146
50
4190611
30

Slutpris EUR:
100
1 036 SEK, 114 USD
Utropspris EUR: