Marcus Collin

563166

MARCUS COLLIN (1882-1966), Speglingar, signerad och daterad -26, olja på duk 50x65 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Marcus Collin

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4197368
260
4197364
200
4196483
150
4196149
100
4190588
60

Slutpris EUR:
260
2 694 SEK, 295 USD
Utropspris EUR: