Marcus Collin

563163

MARCUS COLLIN (1882-1966) Vy från Lappland
Sterbhus stämpel signerad. Olja på duk 60x75 cm.

Oinramad.

Södra kajen 14, Helsingfors

Marcus Collin

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4188376
2018-08-08 08:03:12
30

2018-08-15 kl 20:09
Slutpris EUR:
30
298 SEK, 34 USD
Utropspris EUR: