Pierre Lafitte stilleben olja på duk

563157

PIERRE LAFITTE (född 1914), går även under namnet T.H. Jansen, stilleben, olja på duk, signerad T.H. Jansen, mått på duk ca 50x41 cm

Budhistorik (11 bud)
4197371
1 400
4197365
1 300
4197358
4197350
4190834

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.