Halmstadgruppen

563155

HALMSTADGRUPPEN, svit om 6 färglitografier, 1972, bestående av: Sven Jonsson, Axel Olsson, Stellan Mörner, Erik Olson, Esias Thorén, Waldemar Lorentzon, signerade och numrerade 12/350, rammått 65x49 resp. 49x65 cm

Något gulnade och delvis med mindre fläckar

Fack 42

Halmstadgruppen

Budhistorik (12 bud)
4197421
3 200
4196893
4196887
2 600
4196874
2 400
4195575

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.