Humberto Couet oljemålning

563153

HUMBERTO COUET (samtida): "En himmel på jorden", signerad H Couet, olja på duk, ca 46x54 cm

Rum 15

Humberto Couet oljemålning

Budhistorik (36 bud)
4196780
7 200
4196964
7 000
4196780
6 800
4196952
6 600
4196780
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.