Carl Johan Danielson

563147

CARL JOHAN DANIELSON (1866-1945); gårdsvy, signerad och daterad 1917, olja på pannå, 39x51 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Carl Johan Danielson

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4196528
150
4196525
120
4196109
100
4196107
50
4188377
40

Slutpris EUR:
150
1 490 SEK, 170 USD
Utropspris EUR: