Väinö Hervo

563146

VÄINÖ HERVO (1894-1974); Sommardag, signerad och daterad -52, olja på duk 62x73 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Väinö Hervo

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4193601
35
4190601
30

Slutpris EUR:
35
363 SEK, 40 USD
Utropspris EUR: