Alvar Aalto karmstolar

563139

ALVAR AALTO, karmstolar, 1 par, modell 403, Artek 1980-tal. Lackad björk och böjd plywood.

Slitage

Möbler, Stolar, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Alvar Aalto karmstolar

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4217572
240
4217540
220
4217299
100
4217164
70
4216826
65

Slutpris EUR:
240
2 383 SEK, 273 USD
Utropspris EUR: