Taklampa 1960/70-tal

563136

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, femarmad, mässing med kupor i blått- och opalglas. Höjd 63 cm, diameter 56 cm.

Belysning, Taklampor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Taklampa 1960/70-tal

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
4213160
75
4202336
55
4202335
50
4200973
30

Slutpris EUR:
75
745 SEK, 85 USD
Utropspris EUR:
200