Rökbord med kopparskiva

563132

RÖKBORD, med kopparskiva, 1900-talets första hälft, ek, kopparskiva med myntinläggningar, tassfötter, höjd ca 66, 70x70 cm

Repor, märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Rökbord med kopparskiva

Budhistorik (3 bud)

4205456
4205142
4200299

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.