Byrå 3-lådig rokokostil

563128

BYRÅ MED MARMORSKIVA, rokoko-stil, 1900-talets mitt, bukig form med 3 lådor, höjd ca 80, 90x50 cm

Repor, märken, fanéravslag, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 3-lådig rokokostil

Budhistorik (16 bud)
4205637
4204800
4204800
950
4195083
900
4204799
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.