Oljemålning 1800-talets slut

563126

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, uppställning med staty och karmstol samt duk, olja på duk uppklistrad på pannå, monogramsignerad CW, ca 37x29 cm

Skrapmärken

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning 1800-talets slut

Budhistorik (13 bud)
4196476
900
4196472
850
4196474
4196472
750
4196473
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.