Mats Åkerman oljemålning

563124

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Under Bar", monogramsignerad och daterad MÅ 2006 samt signerad och daterad a tergo Mats Åkerman, olja på duk, ca 38x28 cm

Rum 6

Mats Åkerman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4195209
4192802
4192319

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.