Golvvas Kina

563123

GOLVVAS, 1900-talets första hälft, Kina, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 46 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Baltzarsgatan 6, Malmö

Golvvas Kina

Budhistorik (8 bud)
4190685
650
4198546
600
4190685
550
4198545
500
4190685
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.