Vitrinskåp

563121

VITRINSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, fanerad med bl.a. mahogny, intarsia, mässingsbeslag, hyllplan i glas, insidan klädd med röd textil, mått ca:H 142 cm, B 64 cm, Dj. 28 cm

Allmänt bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vitrinskåp

Budhistorik (5 bud)
4197807
4197801
900
4195390
850
4194287
450
4191921

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.