Jules Schyl oljemålning

563119

JULES SCHYL (1893-1977): Blomsterstilleben, signerad Schyl, daterad a tergo 1950, olja på duk, ca 56 x 53 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4198205
4197766
4193350
1 900
4192510
500
4189610

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.