Skåp rokokostil

563108

SKÅP, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålat i gröngrått, beslag i mässing, invändigt med juserbara hyllor och tre mindre lådor, nederdel med 4 lådor, höjd ca 183, 120x50 cm, nyckel finns

Slitage, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel och hyllbärare finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp rokokostil

Budhistorik (39 bud)
4200963
4 400
4200961
4 200
4200959
4200959
3 800
4200958
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.