Skrivbord

563107

SKRIVBORD, betsat lövträ, England, 1900-talets första hälft, skinnklädd skiva, svarvade ben, på hjultrissor, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 76, 106x5 cm

Slitage, repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Skrivbord

Budhistorik (26 bud)
4199959
3 400
4200992
3 200
4199959
4200985
2 800
4199959
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.