Bord "Toulouse" R Dordoni för Minotti

563104

BORD, "Toulouse", formgiven av Rodolfo Dordoni, formgivningsår 2001, mörkbetsad ek samt svartlackerat underrede i metall, tillverkad för Minotti, Italien, höjd 72,5, 180x180 cm

Bruksslitage, enstaka stötmärken, repor

Möbler, Matbord

Rum 2

Bord

Budhistorik (3 bud)

4191553
4191552
750
4189565

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.