Byrå 4-lådig omkring 1900

563098

BYRÅ, 4-lådig, omkring 1900, senare bemålning, höjd ca 104, 87x47 cm

Repor, märken, slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 4-lådig omkring 1900

Budhistorik (2 bud)

4205027
4198722

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.