Byrå 6-lådig jugend

563097

BYRÅ, jugend, fanerad i mahogny, 6 lådor, höjd ca 136, 90x51 cm

Repor, märken, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå 6-lådig jugend

Budhistorik (6 bud)
4206273
550
4206232
500
4206198
450
4206170
4202102

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.