Chiffonje 1800-tal

563093

CHIFFONJÉ, 1800-tal, fanerad i valnöt, front med 3 lådor och klaff, bakomvarande lådinredning, nyckel saknas, höjd ca 138, 103x50 cm

Skador, slitage, repor

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Chiffonje 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4200381
700
4202908
650
4200381
4202742
4200381

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.