Ljuskrona rokokostil

563091

LJUSKRONA, rokokostil, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässing, 6 st ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 95, diameter 60 cm

Nagg på prismor förekommer

Belysning, Ljuskronor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljuskrona rokokostil

Budhistorik (15 bud)
4206117
6 000
4206116
5 800
4206115
5 600
4206114
5 400
4206113
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.