Lennart Jirlow färglitografi

563088

LENNART JIRLOW (född 1936): "I tryckeriet", signerad L. Jirlow, numrerad XXXlll/L, färglitografi, reliefstämpel Mourlot Paris, bildstorlek ca 46 x 61 cm

Något vågigt blad

Rum 5

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4196177
500
4193111
4189436

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.