Lars Pirak saltripor "Kirun"

563085

LARS PIRAK (1932-2008), 2 dlr, saltripor, "Kirun", tenn, signerad Lars Pirak, höjd 2,5-4, längd 2-4 cm

Bruksslitage, smärre små repor

Metall, Diverse

Monter 10

Lars Pirak saltripor

Budhistorik (8 bud)
4196630
600
4196339
550
4194357
500
4196337
500
4194357
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.