Golvlampor ett par Bergboms

563074

GOLVLAMPOR, "G-03", ett par, Bergbom, mässing, höjd ca 134 cm

Repor, anlupna, slitage

Belysning, Golvlampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Golvlampor ett par Bergboms

Budhistorik (43 bud)
4205177
7 600
4205239
7 400
4205177
7 200
4205237
7 000
4205177
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.