Kista 1800-tal

563073

KISTA, 1800-tal, svensk, bemålad ek, välvt lock, daterad 1821, höjd ca 77, 123x62 cm

Nyckel saknas, slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Kista 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4201234
2018-08-18 19:33:19

2018-08-21 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.