Fåtölj i brunt skinn

563072

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, brunt skinn, höjd ca 71, bredd 76 cm

Fläckar, slitage, skador

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj i brunt skinn

Budhistorik (2 bud)

4203381
4197597

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.