Öronlappsfåtölj 1900-tal

563071

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, ben i betsat trä, höjd ca 101, sitthöjd 43, bredd 85 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Öronlappsfåtölj 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4200412
4195134

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.