Spegel Rokokostil 1900-tal

563051

SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt till andra hälft, förgylld och bronserad, pastellagedekor, kantglas, höjd ca 114, bredd 45 cm, märkt CH 853

Avslut skadad, lös bit medöljer

Speglar

Rum 2

Spegel Rokokostil 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
4199159
1 700
4198543
1 600
4197615
4198542
1 400
4197615
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.