Såssnipor 2 st silver

563039

SÅSSNIPOR, 2 st, silver, rokokostil, 18/1900-tal, svensk importstämpel, fötter och hänkel med blomsterdekor, den större med invändig förgyllning, längd ca 15 resp. 19 cm, vikt ca 481,5 g

Synlig lödskarv

Silver

Såssnipor 2 st silver

Budhistorik (8 bud)
4196266
4195675
4195107
1 600
4192943
4192942
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.