Figuriner 15 st Dresden

563035

FIGURINER, 15 st, Dresden, porslin, 1900-tal, höjder ca 12-22 cm

Nagg på blommor förekommer

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Figuriner 15 st Dresden

Budhistorik (49 bud)
4200900
7 600
4200903
7 400
4200900
7 200
4200899
7 000
4200897
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.