Porslin 8 delar Dresden

563034

PORSLIN, 8 dlr, Dresden, 1900-tal, 3 gallerskålar, 1 kandelaber, ett par ljusstakar samt 2 jardinjärer, höjder ca 7-35, diameter 9-32 cm

Blommor med nagg

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Porslin 8 delar Dresden

Budhistorik (31 bud)
4201280
3 400
4201173
3 200
4201278
3 200
4201173
2 600
4201213
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.