Alingsås Keramik bordslampa

563026

BORDSARMATUR, "Royal", Alingsås keramik, 1900-talets senare hälft, delvis glaserat lergods, märkt undertill "Allingsås Keramik 362", höjd ca 35 cm

Minimalt slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Alingsås Keramik bordslampa

Budhistorik (1 bud)

4194256
2018-08-13 11:05:34

2018-08-15 kl 11:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.