Stolar modell 68 design Alvar Aalto

563020

ALVAR AALTO, stolar, 1 par, modell 68, Artek, björkfanér, sitthöjd ca 42 cm

Fanérskador, repor, bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (12 bud)
4191760
4193853
4191760
700
4193851
650
4191760
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.