Sängbord Ab Carlström 1 par

562998

SÄNGBORD, 1 par, AB Carlström & Co Möbelfabrik, 1960-tal, betsad bok, sarg med låda, tidningshylla, etikettmärkta, höjd ca 53, 48x33 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord Ab Carlström 1 par

Budhistorik (17 bud)
4195962
4190920
4190920
950
4193620
900
4190920
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.