Anders Pehrson Bumling bordslampa

562997

ANDERS PEHRSON, "Bumling", bordsarmatur, 1900-talets slut, Ateljé Lyktan, skärm och stomme i rödlackerad metall, höjd 62 cm

Minimalt slitage, ej funktiuonstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Rum 12

Budhistorik (30 bud)
4195469
3 400
4195448
3 200
4192009
4195447
4192009
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.