Barskåp 1950/60-tal

562986

BARSKÅP, 1950/60-tal, fanerat i teak, senare bemålad, barinredning med speglar, flasktsäll samt hylla, höjd ca 118,5, 83x34,5 cm

Senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel finnes

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Barskåp 1950/60-tal

Budhistorik (11 bud)
4194102
1 900
4195337
1 800
4194102
1 300
4193653
4194101

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.