A L Terni oljemålning

562981

FRISCHHOF GEORG (1859-1914): Sydländskt landskap, signerad A L Terni, olja på duk, ca 53x67 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

A L Terni oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4196106
4196105
4196062
750
4195896
700
4194541

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.