Skrivbord med stol

562980

SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-tal, klofötter, delvis mahogny, 2 lådor i sarg, höjd 74, 120x65 cm, karmstol med fast stoppad sits och rygg, höjd ca 100 cm

Slitage, mindre märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skrivbord med stol

Budhistorik (5 bud)
4195883
650
4195824
600
4195882
600
4195824
4187376

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.