Matsalsbord 1800-tal

562974

MATSALSBORD, 1800-tal, dekor med pärlstav, 5 iläggsskivor, höjd ca 76, 180x130 (480 cm)

Senare målning, stödben till ena sidan saknas, något ostabil skiva, repor, märken

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Matsalsbord 1800-tal

Budhistorik (42 bud)
4196011
5 400
4196010
5 200
4196008
5 000
4196006
4 800
4196005
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.