Charles Sjöholm oljemålning

562968

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Lilla Parkcafeét, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 55x46 cm

Tavelvagn 3

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (25 bud)
4195949
2 600
4195948
2 400
4195946
4195942
4195943

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.