Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

562967

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) Kompositioner, litografier, signerade och numrerade, ca 74x56, 86x59 cm

Gulnader

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (14 bud)
4194700
950
4195260
900
4194700
850
4195259
4194700
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.